Klimatyzacja w pomieszczeniach

 

Komora chlodnicza

W dzisiejszych czasach klimatyzacja staje się już standardem w biurach, sklepach oraz lokalach użyteczności publicznej. Zapewnia ona poprawę komfortu zarówno podczas pracy jak i w czasie wypoczynku. W ofercie posiadamy różnego rodzaju klimatyzatory jak i niezbędne akcesoria do ich instalacji i konserwacji.

Zadaniem techniki klimatyzacyjnej jest stworzenie i utrzymanie żądanego klimatu pomieszczenia, czyli zapewnienie odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniając dobre samopoczucie osobom korzystającym z pomieszczenia i utrzymanie ich dobrego nastroju w dłuższej perspektywie czasowej.

Odpowiednia temperatura oraz wilgotność powietrza poprawia wydajność pracy każdego człowieka. Prawidłowo dobrana klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się komfortowo i wygodnie.

Klimatyzacja w domu wymaga regularnych przeglądów okresowych które są podstawą zdrowego korzystania z jej zalet. Pamiętaj o tym a będzie Ci długo służyła.

Nowoczesna klimatyzacja, zapewnia czyste, zdrowe i świeże powietrze. Hamuje rozwój pleśni oraz usuwa nadmiar wilgoci z powietrza. Na rynku dostępna jest klimatyzacja, posiadająca specjalistyczne filtry, które oczyszczają powietrze pozwalając zmniejszyć wrażliwość na wszystkie czynniki powodujące dyskomfort organizmu czy wręcz objawy chorobowe (alergia, astma).

Zadbaj o zdrowie. Klimatyzacja dla alergików

Dobre rady

 

Aby dobrać właściwe urządzenie powinno się umówić z instalatorem i wówczas podjąć decyzję. Do właściwego doboru klimatyzatora potrzebne są informacje o położeniu mieszkania, domu lub obiektu komercyjnego (np. poddasze), po której stronie umieszczone są okna (duże, przeszklone przestrzenie od strony południowej powodują większą kumulacje ciepła, a co za tym idzie wymagane jest wówczas urządzenie o większej mocy).

 

Potrzebujesz świeżego powietrza?

 

BgMax