Pompy ciepła - klimatyzacja

Pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła zostały zaprojektowane specjalnie dla chłodnego klimatu. Umożliwiają one bezpieczną pracę przy temperaturach zewnętrznych dochodzących do -20°C.

Zastosowana technologia umożliwia użytkownikowi ogrzewanie pomieszczeń w okresie grzewczym oraz ich chłodzenie w gorące, letnie dni. Zastosowanie wysokotemperaturowych sprężarek z wtryskiem lotnych par czynnika oraz elementów optymalizujących i zwiększających wydajność systemu, umożliwia efektywną i ekonomiczną pracę. Pompa ciepła pozyskuje energię cieplną z otaczającego powietrza atmosferycznego i dostarcza ją do instalacji wewnętrznej, która może mieć charakter ogrzewania podłogowego lub grzejnikowego.

 

 

W naszej ofercie jednostki wewnętrzne cechuje niski poziom hałasu podczas pracy. Wszystkie elementy są dobrze umocowane do konstrukcji pompy ciepła. System rur został wykonany ze szczególnym naciskiem na zmniejszenie wibracji, natomiast obudowa wykonana jest z materiałów izolujących. Wszystko to sprawia, że urządzenie pracuje bardzo stabilnie i cicho.

 

Potrzebujesz świeżego powietrza?

 

BgMax